O firmieSklep internetowy BonaDream powstał z myślą o tym, aby wszystkie produkty, które można zamówić na stronie, dostarczać naszym klientom z własnego magazynu nawet następnego dnia po możliwie najlepszej cenie! W naszej ofercie staraliśmy się reklamować  najbardziej poszukiwane produkty, co pozwala na zakup mniejszej ilości produktów, a tym samym zapewnia jakość, szybką i prawidłową obsługę, nawet dla naszych wrażliwych klientów na cenę! Stale poszerzamy naszą ofertę, ale liczy się dla nas nie ilość, a jakość - najważniejsza jest dla nas satysfakcja naszych  klientów.

 

Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w handlu elektronicznym, wszystkie nasze produkty pochodzą ze sprawdzonych źródeł, tylko od oficjalnych dostawców, dzięki czemu gwarantujemy sprzedaż oryginalnych perfum w kraju i za granicą!

 

Często Zadawane Pytania:

• Czy ceny na stronie są rzeczywiście cenami brutto dla konsumentów?

Tak, opublikowane ceny produktów zawierają już podatek VAT.

• Jak długo trwa otrzymanie zamówionego produktu?

Ponieważ wszystkie nasze produkty są na magazynie w tym przypadku zamówienie złożone na czas w 99% będzie zrealizowane 2-3 dnia roboczego. Sformułowanie „dostawa na czas” może zależeć od pory roku (np. Boże Narodzenie), ale zazwyczaj zamówienia złożone przed godziną 12:00 są  zwykle przekazywane firmie kurierskiej tego samego dnia. Jeśli chce Państwo się upewnić kiedy zostanie dostarczona przesyłka prosimy o  telefon do działu obsługi klienta.

• Czy każdy produkt jest na magazynie?

Tak, wszystkie nasze produkty znajdują się na magazynie własnym, nie pracujemy z magazynami zewnętrznymi, więc możemy faktycznie dostarczyć zamówiony przez Państwa produkt z dużym bezpieczeństwem w podanej cenie. W przypadku niektórych bardziej poszukiwanych produktów może się zdarzyć, że w krótkim czasie wpłynie więcej zamówień na dany produkt, a tym samym  ilość zamówień może przekroczyć stan magazynowy. W takim przypadku spełnimy wymagania w kolejności otrzymanych zamówień i niezwłocznie (maksymalnie w ciągu kilku godzin w godzinach pracy) poinformujemy klienta, którego możemy nie być w stanie obsłużyć. Taki przypadek jest rzadki, ale prawo Murphy'ego może się zdarzyć.

Dlaczego na stronie nie ma produktów promocyjnych lub jest ich niewiele?

Nasza polityka biznesowa, czyste i uczciwe prowadzenie biznesu, nie chce używać „narzędzi marketingowych”, z którymi być może każdy już się spotkał.

Wszystkie nasze produkty zamawiane są za rozsądną cenę lub w ramach specjalnego zakupu  i  są one automatycznie wysyłane do naszych klientów, dzięki czemu możemy zapewnić korzystną cenę nawet bez specjalnej oferty.

Czy mogę anulować zakup?

Oczywiście tak, mamy do tego prawny obowiązek! Wszystkie szczegółowe informacje w tym zakresie można znaleźć w OWU.

Ile kosztuje wysyłka?

Opłata za dostawę do domu wynosi jednolicie 17.90,- PLN brutto. W przypadku  wyboru płatności za pobraniem (w tym płatności kartą u pracownika firmy kurierskiej) opłata za pobranie wynosi 2.9,- PLN brutto.

Czy istnieje bezpłatna wysyłka?

Tak, dostawa przy zakupie brutto 600,- PLN  jest bezpłatna.

• Co to znaczy, że produkt jest „TESTERY”?

Jakość perfum testerów jest taka sama, jak produktów nie testujących! Zazwyczaj opakowanie zewnętrzne jest inne, jednak zarówno szkło, jak i zawartość wewnętrzna są dokładnie takie same jak produkty pakowane w celofan i pudełko. Cena produktów tester jest korzystniejsza, ważne może być podjęcie decyzji np. w  przypadku prezentu, jak ważny jest kolor, celofanowe pudełko. Wbrew nazwie, sprzedawane przez nas testery nigdy nie były używane, są tej samej jakości  i ilości, co ich kolorowe odpowiedniki w pudełkach.

Jaka jest różnica między Eau de Parfum (EDP), Eau de Toilette (EDT) i Eau de Cologne (EDC)?

EDP – są to perfumy  od francuskiego określenia eau de parfum,

EDT - woda toaletowa, eau de toilette,

EDC - woda kolońska, czyli eau de cologne.

Różnica wynika głównie ze stężenia olejku  eterycznego. Im wyższy procent olejku eterycznego w danym  produkcie  tym  intensywniejszy i trwalszy może być zapach. Pod tym względem kolejność kształtuje się następująco: EDP (8-15%), EDT (4-8%), EDC (3-5%)

Jeśli nie znalazło Państwo odpowiedzi na swoje pytanie, proszę skontaktować się telefonicznie z naszymi współpracownikami w godzinach pracy, którzy są do Państwa dyspozycji.

 

DANE KONTAKTOWE:

Nazwa firmy: BonaDream Ltd.

e-mail:  info@bonadream.hu

Nr.telefonu: +48783543695

Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?